שירותים


אבחון ארגוני

שירות זה עוזר ללקוח להבין את התמונה הכללית-הפנימית של הארגון/עסק. אבחון ארגוני מתאר את הפעילות התוך ארגונית כמו ממשקי עבודה בתוך הארגון, תפקוד כל פונקציה בארגון, זיהוי כשלים המעכבים הצלחת הארגון ועוד. שירות זה עוזר למנהלי הארגון להבין מנקודת מבט חיצונית, חדה ומקצועית את התפקוד הפנימי של הארגון.

קרא עוד

פיתוח צוות

שירות זה נותן את המענה הנחוץ להצלחת המשאב האנושי של הארגון. כל ארגון מצליח מבין שהצלחת המשאב האנושי בדגש על פיתוח מקצועי משפיע באופן ישיר על הצלחת הארגון כולו. בשביל זה אנחנו כאן להבטיח לצוות של הארגון כל החדש והנחוץ לו לפיתוח המקצועי.

קרא עוד

פיתוח מנהלים

להיות מנהל זה מקצוע. 2Success מעניקה למנהלים שירות ליווי, הדרכה והעשרה שכולל את הכלים הנחוצים בשביל להפוך למנהל משפיע, מוביל ומנהיג בתוך הארגון.

קרא עוד

פיתוח ארגוני

לפתח את הארגון ולגרום לבלוט בתחרות סוערת זה המקצוע שלנו. מתוך ראייה רחבה שרואה את הסביבה של העסק/הארגון ואת אתגרי ההצלחה, 2Success עוזרת לארגון ומלווה אותו להציב תוכנית אסטרטגית מתאימה עם יעדים ומטרות בכדי למנוע לכיוון הצלחה וקידמה.

קורסים והכשרות

2success מקימה הכשרות וקורסים מתוך הבנה המציאות הארגונית וצרכיה. מבין הקורסים שלנו- הנחיית קבוצות בגישה דינאמית וקצרת דווח, המורה עם ארגז כלים, בריאות המורה, כיצד בונים אסטרטגיה עסקית ועוד.

אימון וייעוץ אישי

זהו שירות אישי הניתן לאנשים בדרך כלל בעלי תפקידי מפתח בתוך הארגון, נותן להם את הפלטפורמה האישית להצליח בביצוע תפקידם. ייעוץ אישי עוזר למקד את הנקודות לשיפור אצל הנועץ, ובמיוחד למקד את היכולות הנחוצות לו להצלחה בתפקיד הארגוני הספציפי.

ארגון במשבר

ארגון הוא אורגניזם, בהיותו כזה הוא עלול לחוות ירידות ועליות, הצלחות וכשלות וגם משברים. אירועים כאלה הם לא צפויים ועלולים לגרום להפרת האיזון בתוך ארגון זה ולעובדים שבו. מצב זה דורש התערבות מיידית בכדי לצמצם השלכות לא יעילות לארגון בדווח הרחוק. והמומחים שלנו יודעים מיומנות זאת טוב מאוד.

פתרונות לארגון

לתת מענה מדויק לבעיה מדויקת. צוות מפתחי הידע ב 2Success ידאגו לייצר את הפתרון הספציפי למצוקה הספיציפית של הארגון. מענה זה הוא מדוייק וממוקד פתרון לבעיה שהלקוח בוחר להתמקד בה.